نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهدی بیوتی  در مرکز تجارت الکترونیکی مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

 منظور از نماد الکترونیکی چیست؟

نماد اعتماد الکترونیکی نمادی است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارائه می شود. این مرکز وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. نماد الکترونیکی به عنوان تاییدیه برای فروشگاه های اینترنتی است. این نماد تنها از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارائه می ‌شود و برای احراز هویت و صلاحیت و یا هدف ساماندهی به کسب و کارهای اینترنتی داده می شود.

 بعد از این که احراز هویت و صلاحیت مالک و همچنین وب سایت بررسی شد، این نماد بعد یک سال صادر می شود.

 نکاتی درباره نماد اعتماد الکترونیکی:

  وقتی که بر روی نماد اعتماد الکترونیکی کلیک می کنید، باید وارد سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی شوید. لینک این سایت http://www.enamad.ir  می ‌باشد. شما با ورود به این سایت می توانید سایت های دیگری که مجوز رسمی از این مرکز را دارند، مشاهده کنید.

 مدیریت سایت هدی بیوتی:

سایت هدی بیوتی جزء سایت هایی می باشد که دارای نماد الکترونیکی است و همچنین نماد سازمانی نیز دارد. شما می توانید با وجود این دو نماد از این سایت با خیال راحت می توانید پرداخت اینترنتی  داشته باشید.

کسب و کار هدی بیوتی در مرکز تجارت الکترونیکی مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده است و دارای نماد الکترونیکی است.